Mixed 12 Yrs/Over 800m Freestyle - Heats (Declared Winners)
OPEN/MALE 12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Romeo BALL | 12 | Maidstone SC | | 10:19.03 | | | 389 | |
| 50m 33.66 | 100m 1:12.26 | 150m 1:51.03 | 200m 2:30.29 | 250m 3:09.67 | 300m 3:48.51 | 350m 4:27.73 | 400m 5:06.39 | |
| 450m 5:46.40 | 500m 6:26.05 | 550m 7:04.63 | 600m 7:44.40 | 650m 8:23.98 | 700m 9:03.10 | 750m 9:42.50 | 800m 10:19.03 | |
2. | Ho-Ching YAU | 12 | RTW Monson | | 10:53.12 | | | 331 | |
| 50m 35.04 | 100m 1:13.93 | 150m 1:54.86 | 200m 2:36.06 | 250m 3:17.59 | 300m 3:59.14 | 350m 4:40.87 | 400m 5:22.56 | |
| 450m 6:05.07 | 500m 6:47.31 | 550m 7:29.27 | 600m 8:11.05 | 650m 8:52.59 | 700m 9:33.96 | 750m 10:14.66 | 800m 10:53.12 | |
3. | Thomas DE CRUZ | 12 | Beckenham | | 10:57.13 | | | 325 | |
| 50m 35.87 | 100m 1:16.87 | 150m 1:58.40 | 200m 2:40.72 | 250m 3:22.32 | 300m 4:04.96 | 350m 4:47.86 | 400m 5:30.41 | |
| 450m 6:11.86 | 500m 6:54.45 | 550m 7:36.68 | 600m 8:18.29 | 650m 8:59.02 | 700m 9:39.83 | 750m 10:19.21 | 800m 10:57.13 | |
4. | Phoenix CLARY | 12 | RTW Monson | | 11:15.84 | | | 299 | |
| 50m 35.47 | 100m 1:15.64 | 150m 1:57.43 | 200m 2:40.72 | 250m 3:23.46 | 300m 4:06.99 | 350m 4:51.02 | 400m 5:34.10 | |
| 450m 6:18.05 | 500m 7:01.74 | 550m 7:46.09 | 600m 8:29.09 | 650m 9:12.04 | 700m 9:54.38 | 750m 10:37.26 | 800m 11:15.84 | |
5. | Luca NISTOR | 12 | Bromley | | 11:18.43 | | | 295 | |
| 50m 35.20 | 100m 1:16.57 | 150m 1:58.11 | 200m 2:42.12 | 250m 3:24.38 | 300m 4:09.46 | 350m 4:52.09 | 400m 5:36.76 | |
| 450m 6:19.77 | 500m 7:03.77 | 550m 7:47.20 | 600m 8:31.54 | 650m 9:14.73 | 700m 9:58.12 | 750m 10:37.42 | 800m 11:18.43 | |
6. | Stanley DRIVER | 12 | Bromley | | 11:20.77 | | | 292 | |
| 50m 35.63 | 100m 1:15.87 | 150m 1:58.00 | 200m 2:40.56 | 250m 3:23.71 | 300m 4:06.17 | 350m 4:49.52 | 400m 5:33.34 | |
| 450m 6:16.66 | 500m 7:00.28 | 550m 7:44.39 | 600m 8:27.49 | 650m 9:11.67 | 700m 9:54.94 | 750m 10:38.03 | 800m 11:20.77 | |
7. | Johnny OSBORN | 12 | Bexley | | 11:36.78 | | | 273 | |
| 50m 36.34 | 100m 1:17.45 | 150m 2:00.33 | 200m 2:43.99 | 250m 3:28.44 | 300m 4:13.18 | 350m 4:57.59 | 400m 5:42.32 | |
| 450m 6:27.16 | 500m 7:12.40 | 550m 7:57.03 | 600m 8:42.60 | 650m 9:27.56 | 700m 10:13.07 | 750m 10:56.64 | 800m 11:36.78 | |
OPEN/MALE 13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Hayden SANDERS | 13 | Bromley | | 9:21.83 | | | 521 | |
| 50m 31.50 | 100m 1:06.35 | 150m 1:42.17 | 200m 2:18.40 | 250m 2:53.55 | 300m 3:29.40 | 350m 4:05.22 | 400m 4:40.70 | |
| 450m 5:15.79 | 500m 5:51.38 | 550m 6:26.23 | 600m 7:01.56 | 650m 7:37.08 | 700m 8:13.13 | 750m 8:48.13 | 800m 9:21.83 | |
2. | Charlie BRAID | 13 | White Oak | | 9:54.65 | | | 439 | |
| 50m 32.12 | 100m 1:08.09 | 150m 1:44.99 | 200m 2:22.39 | 250m 3:00.26 | 300m 3:38.19 | 350m 4:16.09 | 400m 4:54.37 | |
| 450m 5:32.41 | 500m 6:11.05 | 550m 6:48.87 | 600m 7:26.91 | 650m 8:04.64 | 700m 8:42.10 | 750m 9:18.94 | 800m 9:54.65 | |
3. | Oliver RATCHFORD | 13 | Sevenoaks | | 9:59.30 | | | 429 | |
| 50m 32.69 | 100m 1:10.11 | 150m 1:48.53 | 200m 2:27.64 | 250m 3:06.15 | 300m 3:45.09 | 350m 4:22.85 | 400m 5:01.15 | |
| 450m 5:39.79 | 500m 6:18.36 | 550m 6:55.91 | 600m 7:34.62 | 650m 8:11.43 | 700m 8:49.38 | 750m 9:24.48 | 800m 9:59.30 | |
4. | Harrison WILKINS | 13 | Maidstone SC | | 10:09.58 | | | 408 | |
| 50m 32.58 | 100m 1:09.77 | 150m 1:47.39 | 200m 2:25.66 | 250m 3:03.85 | 300m 3:42.39 | 350m 4:20.68 | 400m 4:59.78 | |
| 450m 5:39.17 | 500m 6:18.12 | 550m 6:57.51 | 600m 7:36.88 | 650m 8:15.60 | 700m 8:55.46 | 750m 9:33.84 | 800m 10:09.58 | |
5. | George BEARDSMORE | 13 | Black Lion | | 10:14.59 | | | 398 | |
| 50m 33.81 | 100m 1:12.48 | 150m 1:51.36 | 200m 2:30.97 | 250m 3:10.01 | 300m 3:50.22 | 350m 4:28.90 | 400m 5:08.34 | |
| 450m 5:46.92 | 500m 6:26.33 | 550m 7:04.85 | 600m 7:44.61 | 650m 8:23.10 | 700m 9:01.40 | 750m 9:39.10 | 800m 10:14.59 | |
6. | Oleksandr MIALKOVSKYI | 13 | RTW Monson | | 10:18.38 | | | 390 | |
| 50m 33.41 | 100m 1:10.23 | 150m 1:48.21 | 200m 2:26.62 | 250m 3:05.31 | 300m 3:44.59 | 350m 4:23.73 | 400m 5:03.25 | |
| 450m 5:42.85 | 500m 6:22.66 | 550m 7:02.43 | 600m 7:42.40 | 650m 8:22.41 | 700m 9:01.44 | 750m 9:40.93 | 800m 10:18.38 | |
7. | James RANKINE | 13 | Bexley | | 10:34.47 | | | 361 | |
| 50m 33.19 | 100m 1:13.29 | 150m 1:53.49 | 200m 2:33.47 | 250m 3:14.21 | 300m 3:55.29 | 350m 4:35.94 | 400m 5:16.10 | |
| 450m 5:55.74 | 500m 6:36.78 | 550m 7:16.13 | 600m 7:57.54 | 650m 8:37.20 | 700m 9:17.83 | 750m 9:56.67 | 800m 10:34.47 | |
8. | Nathan SAVAGE | 13 | Thanet Swim | | 10:45.16 | | | 344 | |
| 50m 35.23 | 100m 1:13.99 | 150m 1:53.95 | 200m 2:34.07 | 250m 3:15.13 | 300m 3:55.63 | 350m 4:36.89 | 400m 5:17.13 | |
| 450m 5:59.00 | 500m 6:39.70 | 550m 7:21.60 | 600m 8:01.66 | 650m 8:43.06 | 700m 9:23.91 | 750m 10:05.28 | 800m 10:45.16 | |
9. | Reuben SMITH | 13 | Thanet Swim | | 10:47.85 | | | 339 | |
| 50m 34.62 | 100m 1:13.51 | 150m 1:53.74 | 200m 2:33.71 | 250m 3:14.52 | 300m 3:55.07 | 350m 4:36.52 | 400m 5:18.13 | |
| 450m 5:59.61 | 500m 6:41.59 | 550m 7:24.53 | 600m 8:06.64 | 650m 8:49.20 | 700m 9:30.29 | 750m 10:10.71 | 800m 10:47.85 | |
OPEN/MALE 14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Henry SHEPHERD | 14 | Bromley | | 9:03.57 | | | 575 | |
| 50m 30.25 | 100m 1:03.87 | 150m 1:38.23 | 200m 2:12.50 | 250m 2:47.77 | 300m 3:22.85 | 350m 3:57.77 | 400m 4:32.99 | |
| 450m 5:07.79 | 500m 5:41.67 | 550m 6:16.60 | 600m 6:50.50 | 650m 7:23.38 | 700m 7:57.94 | 750m 8:31.21 | 800m 9:03.57 | |
2. | Thomas LOVE | 14 | Beckenham | | 9:16.40 | | | 536 | |
| 50m 31.44 | 100m 1:05.59 | 150m 1:41.59 | 200m 2:17.00 | 250m 2:52.45 | 300m 3:28.39 | 350m 4:04.40 | 400m 4:39.16 | |
| 450m 5:14.30 | 500m 5:49.90 | 550m 6:25.02 | 600m 7:00.32 | 650m 7:35.67 | 700m 8:10.06 | 750m 8:44.52 | 800m 9:16.40 | |
3. | Jago DALEY-ALLISON | 14 | Beckenham | | 9:43.47 | | | 465 | |
| 50m 32.29 | 100m 1:08.72 | 150m 1:44.86 | 200m 5:25.40 | 250m 2:58.44 | 300m 3:36.33 | 350m 4:11.77 | 400m 4:49.18 | |
| 450m 5:25.40 | 500m 6:02.94 | 550m 6:39.88 | 600m 7:17.85 | 650m 7:54.60 | 700m 8:32.52 | 750m 9:08.36 | 800m 9:43.47 | |
4. | Euan KANE | 14 | Erith & Dist | | 9:46.64 | | | 457 | |
| 50m 31.88 | 100m 1:07.45 | 150m 1:44.91 | 200m 2:21.71 | 250m 2:59.95 | 300m 3:37.89 | 350m 4:14.32 | 400m 4:51.46 | |
| 450m 5:28.80 | 500m 6:06.30 | 550m 6:43.88 | 600m 7:20.82 | 650m 7:58.35 | 700m 8:35.56 | 750m 9:11.78 | 800m 9:46.64 | |
5. | William WEST | 14 | Thanet Swim | | 10:00.86 | | | 426 | |
| 50m 31.43 | 100m 1:08.24 | 150m 1:46.78 | 200m 2:25.59 | 250m 3:02.98 | 300m 3:42.45 | 350m 4:19.72 | 400m 4:59.35 | |
| 450m 5:36.75 | 500m 6:16.19 | 550m 6:53.73 | 600m 7:31.80 | 650m 8:09.36 | 700m 8:47.87 | 750m 9:24.66 | 800m 10:00.86 | |
6. | Charlie COCKS | 14 | Thanet Swim | | 10:01.91 | | | 423 | |
| 50m 31.55 | 100m 1:07.59 | 150m 1:43.95 | 200m 2:21.56 | 250m 2:58.95 | 300m 3:37.15 | 350m 4:14.52 | 400m 4:53.02 | |
| 450m 5:31.61 | 500m 6:11.01 | 550m 6:50.06 | 600m 7:29.54 | 650m 8:08.22 | 700m 8:47.96 | 750m 9:26.01 | 800m 10:01.91 | |
7. | Otis GOLDTHORPE | 14 | Bromley | | 10:07.63 | | | 411 | |
| 50m 32.24 | 100m 1:09.24 | 150m 1:47.09 | 200m 2:25.51 | 250m 3:03.86 | 300m 3:42.57 | 350m 4:21.72 | 400m 5:00.34 | |
| 450m 5:39.95 | 500m 6:18.58 | 550m 6:57.92 | 600m 7:36.65 | 650m 8:15.48 | 700m 8:54.03 | 750m 9:32.08 | 800m 10:07.63 | |
8. | Riley GILHAM | 14 | Bromley | | 10:15.24 | | | 396 | |
| 50m 33.17 | 100m 1:10.54 | 150m 1:49.17 | 200m 2:27.80 | 250m 3:06.39 | 300m 3:45.25 | 350m 4:24.01 | 400m 5:02.52 | |
| 450m 5:41.33 | 500m 6:20.81 | 550m 6:59.85 | 600m 7:40.35 | 650m 8:20.40 | 700m 8:59.96 | 750m 9:38.39 | 800m 10:15.24 | |
9. | Ben NEGUS | 14 | Gwich Royals | | 10:17.93 | | | 391 | |
| 50m 33.11 | 100m 1:10.75 | 150m 1:48.60 | 200m 2:27.14 | 250m 3:06.12 | 300m 3:45.67 | 350m 4:24.88 | 400m 5:04.70 | |
| 450m 5:44.40 | 500m 6:24.04 | 550m 7:02.99 | 600m 7:42.74 | 650m 8:22.24 | 700m 9:02.14 | 750m 9:41.12 | 800m 10:17.93 | |
10. | Tristan LINDER | 14 | Sittingbourn | | 10:27.05 | | | 374 | |
| 50m 33.05 | 100m 1:10.15 | 150m 1:48.76 | 200m 2:28.53 | 250m 3:07.98 | 300m 3:48.45 | 350m 4:29.21 | 400m 5:09.69 | |
| 450m 5:50.51 | 500m 6:30.84 | 550m 7:10.98 | 600m 7:51.02 | 650m 8:30.99 | 700m 9:10.93 | 750m 9:50.25 | 800m 10:27.05 | |
11. | George O'CONNELL | 14 | Erith & Dist | | 10:39.35 | | | 353 | |
| 50m 31.87 | 100m 1:08.92 | 150m 1:47.68 | 200m 2:27.24 | 250m 3:06.95 | 300m 3:47.55 | 350m 4:28.45 | 400m 5:09.43 | |
| 450m 5:50.73 | 500m 6:31.18 | 550m 7:12.77 | 600m 7:54.97 | 650m 8:36.40 | 700m 9:17.10 | 750m 9:58.67 | 800m 10:39.35 | |
OPEN/MALE 15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Edward EVANS | 15 | Beckenham | | 9:00.99 | | | 583 | |
| 50m 30.34 | 100m 1:02.60 | 150m 1:36.12 | 200m 2:09.73 | 250m 2:43.79 | 300m 3:17.83 | 350m 3:52.17 | 400m 4:26.30 | |
| 450m 5:00.90 | 500m 5:35.22 | 550m 6:09.51 | 600m 6:43.99 | 650m 7:18.54 | 700m 7:53.55 | 750m 8:28.08 | 800m 9:00.99 | |
2. | Oliver GOODE | 15 | Beckenham | | 9:26.77 | | | 507 | |
| 50m 30.83 | 100m 1:05.03 | 150m 1:40.31 | 200m 2:16.08 | 250m 2:51.60 | 300m 3:27.75 | 350m 4:03.46 | 400m 4:39.95 | |
| 450m 5:16.02 | 500m 5:52.66 | 550m 6:28.57 | 600m 7:05.14 | 650m 7:41.02 | 700m 8:17.71 | 750m 8:52.90 | 800m 9:26.77 | |
3. | Oscar FARTHING | 15 | Thanet Swim | | 9:31.80 | | | 494 | |
| 50m 30.91 | 100m 1:05.33 | 150m 1:40.96 | 200m 2:17.10 | 250m 2:53.43 | 300m 3:29.88 | 350m 4:06.70 | 400m 4:43.14 | |
| 450m 5:19.57 | 500m 5:56.46 | 550m 6:32.90 | 600m 7:09.31 | 650m 7:45.75 | 700m 8:22.33 | 750m 8:57.90 | 800m 9:31.80 | |
4. | James WRIGHT | 15 | RTW Monson | | 9:37.37 | | | 480 | |
| 50m 31.45 | 100m 1:06.32 | 150m 1:42.65 | 200m 2:19.29 | 250m 2:54.76 | 300m 3:31.44 | 350m 4:07.72 | 400m 4:44.61 | |
| 450m 5:20.85 | 500m 5:57.50 | 550m 6:34.40 | 600m 7:11.62 | 650m 7:47.69 | 700m 8:24.66 | 750m 9:01.60 | 800m 9:37.37 | |
5. | Alfie GOMER | 15 | Maidstone SC | | 9:46.25 | | | 458 | |
| 50m 32.69 | 100m 1:09.56 | 150m 1:47.00 | 200m 2:24.76 | 250m 3:02.77 | 300m 3:40.98 | 350m 4:18.50 | 400m 4:55.83 | |
| 450m 5:33.02 | 500m 6:10.75 | 550m 6:49.60 | 600m 7:26.85 | 650m 8:03.33 | 700m 8:37.95 | 750m 9:12.47 | 800m 9:46.25 | |
6. | William HOLDEN | 15 | Bexley | | 9:53.03 | | | 443 | |
| 50m 33.49 | 100m 1:09.87 | 150m 1:46.70 | 200m 2:23.80 | 250m 3:01.07 | 300m 3:38.41 | 350m 4:16.05 | 400m 4:53.51 | |
| 450m 5:31.40 | 500m 6:08.96 | 550m 6:46.70 | 600m 7:23.95 | 650m 8:02.06 | 700m 8:39.49 | 750m 9:16.50 | 800m 9:53.03 | |
7. | Charles PRESSLY | 15 | RTW Monson | | 9:58.15 | | | 431 | |
| 50m 30.99 | 100m 1:05.90 | 150m 1:41.97 | 200m 2:18.91 | 250m 2:56.01 | 300m 3:34.35 | 350m 4:12.73 | 400m 4:51.26 | |
| 450m 5:30.01 | 500m 6:10.11 | 550m 6:48.53 | 600m 7:28.50 | 650m 8:06.62 | 700m 8:46.71 | 750m 9:23.42 | 800m 9:58.15 | |
8. | Jack HODGE | 15 | Bexley | | 10:03.83 | | | 419 | |
| 50m 32.09 | 100m 1:08.45 | 150m 1:45.95 | 200m 2:23.91 | 250m 3:02.65 | 300m 3:41.12 | 350m 4:20.00 | 400m 4:58.33 | |
| 450m 5:37.86 | 500m 6:16.37 | 550m 6:56.25 | 600m 7:36.10 | 650m 8:15.41 | 700m 8:53.86 | 750m 9:29.95 | 800m 10:03.83 | |
9. | Albert BROOKS | 15 | Bromley | | 10:11.82 | | | 403 | |
| 50m 32.67 | 100m 1:08.66 | 150m 1:46.19 | 200m 2:24.21 | 250m 3:02.98 | 300m 3:41.75 | 350m 4:21.01 | 400m 5:00.10 | |
| 450m 5:39.33 | 500m 6:18.55 | 550m 6:58.27 | 600m 7:37.65 | 650m 8:17.32 | 700m 8:56.21 | 750m 9:35.13 | 800m 10:11.82 | |
10. | Edward WILLIAMS | 15 | Dover Life | | 10:14.26 | | | 398 | |
| 50m 31.62 | 100m 1:07.63 | 150m 1:45.04 | 200m 2:22.77 | 250m 3:02.32 | 300m 3:41.35 | 350m 4:21.12 | 400m 5:00.18 | |
| 450m 5:40.43 | 500m 6:20.73 | 550m 7:00.29 | 600m 7:38.45 | 650m 8:18.27 | 700m 8:57.97 | 750m 9:37.38 | 800m 10:14.26 | |
OPEN/MALE 16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Max EL-MOKADEM | 16 | RTW Monson | | 9:09.12 | | | 558 | |
| 50m 28.93 | 100m 1:00.62 | 150m 1:33.67 | 200m 2:07.15 | 250m 2:41.56 | 300m 3:16.12 | 350m 3:51.06 | 400m 4:25.92 | |
| 450m 5:01.14 | 500m 5:36.67 | 550m 6:11.89 | 600m 6:47.39 | 650m 7:22.73 | 700m 7:58.33 | 750m 8:34.28 | 800m 9:09.12 | |
2. | Aubry ARMADA BENNETT | 16 | RTW Monson | | 9:09.39 | | | 557 | |
| 50m 30.76 | 100m 1:03.72 | 150m 1:36.71 | 200m 2:10.66 | 250m 2:43.91 | 300m 3:18.26 | 350m 3:52.47 | 400m 4:27.13 | |
| 450m 5:01.97 | 500m 5:37.18 | 550m 6:12.25 | 600m 6:47.57 | 650m 7:23.56 | 700m 7:59.84 | 750m 8:35.09 | 800m 9:09.39 | |
3. | Michael BANKS | 16 | Bromley | | 9:11.32 | | | 551 | |
| 50m 28.92 | 100m 1:01.57 | 150m 1:35.59 | 200m 2:09.89 | 250m 2:45.38 | 300m 3:20.63 | 350m 8:01.51 | 400m 4:30.87 | |
| 450m 5:06.39 | 500m 5:40.90 | 550m 6:16.13 | 600m 6:50.23 | 650m 7:25.78 | 700m 8:01.51 | 750m 8:36.54 | 800m 9:11.32 | |
4. | Harry COCKS | 16 | Thanet Swim | | 9:11.93 | | | 549 | |
| 50m 29.54 | 100m 1:02.52 | 150m 1:36.60 | 200m 2:10.87 | 250m 2:45.11 | 300m 3:20.05 | 350m 3:55.95 | 400m 4:31.66 | |
| 450m 5:07.54 | 500m 5:43.26 | 550m 6:18.71 | 600m 6:54.08 | 650m 7:29.60 | 700m 8:04.78 | 750m 8:39.50 | 800m 9:11.93 | |
5. | Charley KING | 16 | Thanet Swim | | 9:19.09 | | | 528 | |
| 50m 29.88 | 100m 1:02.66 | 150m 1:36.12 | 200m 2:10.42 | 250m 2:44.72 | 300m 3:19.73 | 350m 3:54.74 | 400m 4:30.36 | |
| 450m 5:05.95 | 500m 5:42.25 | 550m 6:17.93 | 600m 6:54.33 | 650m 7:30.44 | 700m 8:07.06 | 750m 8:43.00 | 800m 9:19.09 | |
6. | Finn JACKSON | 16 | Maidstone SC | | 9:39.10 | | | 475 | |
| 50m 31.39 | 100m 1:06.01 | 150m 1:41.35 | 200m 2:17.54 | 250m 2:53.37 | 300m 3:29.71 | 350m 4:05.99 | 400m 4:43.01 | |
| 450m 5:20.07 | 500m 5:57.42 | 550m 6:34.49 | 600m 7:12.43 | 650m 7:49.52 | 700m 8:27.03 | 750m 9:03.57 | 800m 9:39.10 | |
7. | Edward POINTON | 16 | Beckenham | | 9:43.20 | | | 465 | |
| 50m 32.30 | 100m 1:07.91 | 150m 1:44.37 | 200m 2:20.57 | 250m 2:57.27 | 300m 3:34.38 | 350m 4:11.49 | 400m 4:48.57 | |
| 450m 5:25.87 | 500m 6:03.06 | 550m 6:41.08 | 600m 7:18.23 | 650m 7:55.39 | 700m 8:32.43 | 750m 9:08.22 | 800m 9:43.20 | |
8. | Ethan BIRD | 16 | Bromley | | 9:58.77 | | | 430 | |
| 50m 32.47 | 100m 1:09.22 | 150m 1:46.72 | 200m 2:24.68 | 250m 3:02.69 | 300m 3:40.83 | 350m 4:19.14 | 400m 4:57.02 | |
| 450m 5:35.38 | 500m 6:13.67 | 550m 6:51.92 | 600m 7:30.68 | 650m 8:09.20 | 700m 8:47.81 | 750m 9:25.67 | 800m 9:58.77 | |
9. | Samuel HOLT | 16 | Erith & Dist | | 10:02.21 | | | 423 | |
| 50m 31.93 | 100m 1:07.60 | 150m 1:44.46 | 200m 2:22.36 | 250m 2:59.88 | 300m 3:38.31 | 350m 4:16.42 | 400m 4:55.40 | |
| 450m 5:33.58 | 500m 6:12.61 | 550m 6:51.17 | 600m 7:30.10 | 650m 8:08.54 | 700m 8:47.65 | 750m 9:25.99 | 800m 10:02.21 | |
10. | Zac D'CRUZ | 16 | Maidstone SC | | 10:04.18 | | | 419 | |
| 50m 31.96 | 100m 1:07.83 | 150m 1:45.08 | 200m 2:22.40 | 250m 2:59.75 | 300m 3:37.08 | 350m 4:14.51 | 400m 4:52.34 | |
| 450m 5:29.69 | 500m 6:08.49 | 550m 6:47.78 | 600m 7:27.30 | 650m 8:07.21 | 700m 8:46.87 | 750m 9:25.85 | 800m 10:04.18 | |
OPEN/MALE 17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Hayden ANNAN | 17 | RTW Monson | | 8:34.91 | | | 676 | |
| 50m 27.53 | 100m 57.79 | 150m 1:28.52 | 200m 2:00.52 | 250m 2:32.59 | 300m 3:05.08 | 350m 3:37.55 | 400m 4:10.38 | |
| 450m 4:43.13 | 500m 5:16.83 | 550m 5:50.12 | 600m 6:23.76 | 650m 6:57.30 | 700m 7:30.36 | 750m 8:03.17 | 800m 8:34.91 | |
2. | Timothy LEBERL | 22 | Beckenham | | 8:43.44 | | | 644 | |
| 50m 28.62 | 100m 59.61 | 150m 1:31.60 | 200m 2:03.93 | 250m 2:36.04 | 300m 3:08.48 | 350m 3:41.17 | 400m 4:14.77 | |
| 450m 4:48.40 | 500m 5:22.33 | 550m 5:56.16 | 600m 6:30.24 | 650m 7:04.28 | 700m 7:38.02 | 750m 8:11.10 | 800m 8:43.44 | |
3. | Tom HAWKINS | 17 | RTW Monson | | 8:53.76 | | | 607 | |
| 50m 28.31 | 100m 59.48 | 150m 1:31.73 | 200m 2:04.57 | 250m 2:37.61 | 300m 3:11.39 | 350m 3:45.74 | 400m 4:19.92 | |
| 450m 4:54.89 | 500m 5:29.60 | 550m 6:03.87 | 600m 6:38.40 | 650m 7:13.35 | 700m 7:48.25 | 750m 8:22.65 | 800m 8:53.76 | |
4. | Bryan DINEV | 18 | Bromley | | 8:53.95 | | | 607 | |
| 50m 29.43 | 100m 1:02.36 | 150m 1:35.17 | 200m 2:08.73 | 250m 2:42.07 | 300m 3:16.11 | 350m 3:49.83 | 400m 4:23.90 | |
| 450m 4:58.03 | 500m 5:32.26 | 550m 6:06.34 | 600m 6:40.78 | 650m 7:15.34 | 700m 7:50.63 | 750m 8:23.38 | 800m 8:53.95 | |
5. | Thomas LONG | 17 | Gravesend | | 9:14.03 | | | 543 | |
| 50m 29.06 | 100m 1:01.87 | 150m 1:36.44 | 200m 2:10.74 | 250m 2:45.67 | 300m 3:20.47 | 350m 3:55.94 | 400m 4:31.51 | |
| 450m 5:07.39 | 500m 5:43.13 | 550m 6:19.12 | 600m 6:54.57 | 650m 7:30.52 | 700m 8:06.03 | 750m 8:41.56 | 800m 9:14.03 | |
6. | Thomas GOLDUP | 17 | Dover Life | | 9:27.86 | | | 504 | |
| 50m 30.26 | 100m 1:04.74 | 150m 1:38.48 | 200m 2:13.77 | 250m 2:48.56 | 300m 3:24.60 | 350m 3:59.99 | 400m 4:36.13 | |
| 450m 5:13.02 | 500m 5:49.40 | 550m 6:25.32 | 600m 7:02.61 | 650m 7:40.33 | 700m 8:16.65 | 750m 8:52.74 | 800m 9:27.86 | |
7. | Marcus RICHARDS | 17 | Black Lion | | 9:29.27 | | | 500 | |
| 50m 29.99 | 100m 1:04.10 | 150m 1:39.39 | 200m 2:15.26 | 250m 2:51.24 | 300m 3:27.37 | 350m 4:03.45 | 400m 4:40.13 | |
| 450m 5:16.73 | 500m 5:53.98 | 550m 6:30.79 | 600m 7:08.35 | 650m 7:43.48 | 700m 8:19.88 | 750m 8:54.90 | 800m 9:29.27 | |
8. | Daniel OLIVER | 19 | Sevenoaks | | 9:35.42 | | | 485 | |
| 50m 30.55 | 100m 1:04.50 | 150m 1:38.68 | 200m 2:13.55 | 250m 2:49.18 | 300m 3:25.22 | 350m 4:02.00 | 400m 4:38.81 | |
| 450m 5:15.86 | 500m 5:52.99 | 550m 6:30.59 | 600m 7:07.97 | 650m 7:45.73 | 700m 8:22.55 | 750m 8:59.69 | 800m 9:35.42 | |
9. | Alexander TOLLIT | 17 | RTW Monson | | 9:42.18 | | | 468 | |
| 50m 31.12 | 100m 1:05.15 | 150m 1:40.47 | 200m 2:16.21 | 250m 2:52.86 | 300m 3:29.27 | 350m 4:06.43 | 400m 4:43.48 | |
| 450m 5:20.95 | 500m 5:58.66 | 550m 6:36.51 | 600m 7:14.40 | 650m 7:52.35 | 700m 8:29.55 | 750m 9:07.02 | 800m 9:42.18 | |
10. | James PAGE | 18 | Thanet Swim | | 9:43.56 | | | 465 | |
| 50m 30.92 | 100m 1:06.66 | 150m 1:43.45 | 200m 2:20.32 | 250m 2:57.36 | 300m 3:34.37 | 350m 4:11.84 | 400m 4:49.32 | |
| 450m 5:27.08 | 500m 6:04.74 | 550m 6:42.35 | 600m 7:20.08 | 650m 7:57.17 | 700m 8:33.86 | 750m 9:09.93 | 800m 9:43.56 | |
11. | James SUGRUE | 18 | Saxon Crown | | 9:47.57 | | | 455 | |
| 50m 29.85 | 100m 1:04.11 | 150m 1:39.87 | 200m 2:15.80 | 250m 2:52.18 | 300m 3:29.53 | 350m 4:06.42 | 400m 4:44.61 | |
| 450m 5:22.59 | 500m 6:00.40 | 550m 6:38.55 | 600m 7:17.29 | 650m 7:55.15 | 700m 8:31.84 | 750m 9:10.20 | 800m 9:47.57 | |
12. | Gregor HUTCHISON | 17 | Thanet Swim | | 9:50.53 | | | 448 | |
| 50m 31.35 | 100m 1:06.81 | 150m 1:43.91 | 200m 2:20.77 | 250m 2:57.72 | 300m 3:34.80 | 350m 4:12.27 | 400m 4:49.98 | |
| 450m 5:28.04 | 500m 6:05.44 | 550m 6:43.68 | 600m 7:21.89 | 650m 8:00.12 | 700m 8:38.21 | 750m 9:14.82 | 800m 9:50.53 | |
13. | Macaulay JOHNSTON | 18 | RTW Monson | | 9:51.97 | | | 445 | |
| 50m 32.01 | 100m 1:08.12 | 150m 1:45.08 | 200m 2:21.87 | 250m 2:58.87 | 300m 3:36.03 | 350m 4:13.91 | 400m 4:51.86 | |
| 450m 5:29.94 | 500m 6:08.09 | 550m 6:46.21 | 600m 7:24.14 | 650m 8:02.13 | 700m 8:39.81 | 750m 9:17.23 | 800m 9:51.97 | |
14. | Cameron THORNTON | 17 | Bexley | | 10:14.46 | | | 398 | |
| 50m 31.99 | 100m 1:08.10 | 150m 1:45.87 | 200m 2:23.53 | 250m 3:03.04 | 300m 3:42.21 | 350m 4:21.87 | 400m 5:01.58 | |
| 450m 5:40.77 | 500m 6:21.12 | 550m 7:01.34 | 600m 7:40.40 | 650m 8:20.16 | 700m 8:58.31 | 750m 9:37.14 | 800m 10:14.46 | |
FEMALE 12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Tyla-Jade THOMAS | 12 | MwayMaritime | | 10:16.88 | | | 485 | |
| 50m 31.49 | 100m 1:08.01 | 150m 1:46.18 | 200m 2:24.95 | 250m 3:03.93 | 300m 3:43.71 | 350m 4:23.15 | 400m 5:02.54 | |
| 450m 5:41.95 | 500m 6:21.07 | 550m 7:00.55 | 600m 7:40.04 | 650m 8:19.90 | 700m 8:59.38 | 750m 9:38.76 | 800m 10:16.88 | |
2. | Elise BUTLER | 12 | Maidstone SC | | 10:24.65 | | | 467 | |
| 50m 33.44 | 100m 1:12.17 | 150m 1:51.34 | 200m 2:31.38 | 250m 3:10.62 | 300m 3:51.13 | 350m 4:30.62 | 400m 5:11.05 | |
| 450m 5:50.58 | 500m 6:30.71 | 550m 7:09.73 | 600m 7:49.65 | 650m 8:28.90 | 700m 9:09.08 | 750m 9:47.21 | 800m 10:24.65 | |
3. | Alice BROOKS | 12 | Bromley | | 11:02.77 | | | 391 | |
| 50m 35.14 | 100m 1:15.88 | 150m 1:57.29 | 200m 2:39.53 | 250m 3:21.32 | 300m 4:03.32 | 350m 4:45.75 | 400m 5:28.43 | |
| 450m 6:10.90 | 500m 6:53.31 | 550m 7:35.87 | 600m 8:18.81 | 650m 9:01.08 | 700m 9:43.11 | 750m 10:23.95 | 800m 11:02.77 | |
4. | Jada YANKEY | 12 | Bromley | | 11:12.12 | | | 375 | |
| 50m 33.65 | 100m 1:15.67 | 150m 1:57.97 | 200m 2:41.64 | 250m 3:22.96 | 300m 4:06.76 | 350m 4:50.05 | 400m 5:32.84 | |
| 450m 6:15.08 | 500m 6:58.47 | 550m 7:42.02 | 600m 8:26.83 | 650m 9:10.00 | 700m 9:50.92 | 750m 10:33.45 | 800m 11:12.12 | |
5. | Grace KNORTON | 12 | Bexley | | 11:18.17 | | | 365 | |
| 50m 34.87 | 100m 1:15.34 | 150m 1:57.10 | 200m 2:40.40 | 250m 3:24.24 | 300m 4:07.40 | 350m 4:51.02 | 400m 5:35.49 | |
| 450m 6:19.69 | 500m 7:04.52 | 550m 7:48.76 | 600m 8:32.17 | 650m 9:15.36 | 700m 9:57.84 | 750m 10:39.46 | 800m 11:18.17 | |
6. | Ruth ALLEN | 12 | Saxon Crown | | 11:23.09 | | | 357 | |
| 50m 36.66 | 100m 1:18.92 | 150m 2:01.91 | 200m 2:45.84 | 250m 3:28.90 | 300m 4:14.04 | 350m 4:57.77 | 400m 5:42.63 | |
| 450m 6:26.40 | 500m 7:10.56 | 550m 7:54.16 | 600m 8:38.31 | 650m 9:21.60 | 700m 10:04.39 | 750m 10:44.09 | 800m 11:23.09 | |
7. | Georgia NORLEY | 12 | RTW Monson | | 11:23.39 | | | 356 | |
| 50m 37.43 | 100m 1:18.85 | 150m 4:11.50 | 200m 2:45.06 | 250m 3:27.96 | 300m 4:11.50 | 350m 4:54.31 | 400m 5:38.04 | |
| 450m 6:21.59 | 500m 7:06.02 | 550m 7:49.44 | 600m 8:33.85 | 650m 9:17.94 | 700m 10:00.91 | 750m 10:42.58 | 800m 11:23.39 | |
8. | Sum Yin Miriam FOK | 12 | RTW Monson | | 11:34.75 | | | 339 | |
| 50m 36.69 | 100m 1:18.63 | 150m 2:03.03 | 200m 2:47.08 | 250m 3:31.60 | 300m 4:16.07 | 350m 5:01.43 | 400m 5:45.14 | |
| 450m 6:29.94 | 500m 7:14.12 | 550m 7:57.92 | 600m 8:41.77 | 650m 9:25.68 | 700m 10:09.58 | 750m 10:53.05 | 800m 11:34.75 | |
9. | Savannah ELLERINGTON | 12 | Thanet Swim | | 11:35.91 | | | 338 | |
| 50m 37.37 | 100m 1:18.99 | 150m 2:02.93 | 200m 2:46.71 | 250m 3:31.59 | 300m 4:15.80 | 350m 5:00.91 | 400m 5:45.65 | |
| 450m 6:30.70 | 500m 7:14.98 | 550m 7:59.66 | 600m 8:43.84 | 650m 9:29.82 | 700m 10:12.62 | 750m 10:55.95 | 800m 11:35.91 | |
FEMALE 13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Olivia QUILLER | 13 | Maidstone SC | | 9:49.90 | | | 555 | |
| 50m 32.87 | 100m 1:09.39 | 150m 1:46.66 | 200m 2:23.88 | 250m 3:00.85 | 300m 3:38.57 | 350m 4:15.62 | 400m 4:53.49 | |
| 450m 5:31.45 | 500m 6:08.57 | 550m 6:46.37 | 600m 7:24.79 | 650m 8:01.62 | 700m 8:38.98 | 750m 9:15.49 | 800m 9:49.90 | |
2. | Jessica LONG | 13 | Bromley | | 10:08.64 | | | 505 | |
| 50m 34.02 | 100m 1:11.70 | 150m 1:50.20 | 200m 2:28.21 | 250m 3:06.56 | 300m 3:44.97 | 350m 4:23.45 | 400m 5:01.84 | |
| 450m 5:40.78 | 500m 6:19.98 | 550m 6:59.03 | 600m 7:37.47 | 650m 8:16.38 | 700m 8:54.61 | 750m 9:32.76 | 800m 10:08.64 | |
3. | Jessica EVANS | 13 | Sevenoaks | | 10:26.76 | | | 462 | |
| 50m 32.35 | 100m 1:09.62 | 150m 1:48.06 | 200m 2:27.49 | 250m 3:07.02 | 300m 3:47.09 | 350m 4:27.20 | 400m 5:07.48 | |
| 450m 5:47.33 | 500m 6:27.95 | 550m 7:07.80 | 600m 7:48.48 | 650m 8:28.66 | 700m 9:09.42 | 750m 9:48.80 | 800m 10:26.76 | |
4. | Erin DAVIE | 13 | Sevenoaks | | 10:30.64 | | | 454 | |
| 50m 34.51 | 100m 1:13.51 | 150m 1:53.46 | 200m 2:33.80 | 250m 3:13.47 | 300m 3:53.54 | 350m 4:33.37 | 400m 5:13.40 | |
| 450m 5:53.33 | 500m 6:33.56 | 550m 7:13.74 | 600m 7:54.17 | 650m 8:34.01 | 700m 9:14.39 | 750m 9:52.45 | 800m 10:30.64 | |
5. | Brook MCGREGOR | 13 | Thanet Swim | | 10:33.01 | | | 449 | |
| 50m 34.74 | 100m 1:13.60 | 150m 1:53.37 | 200m 2:33.73 | 250m 3:13.92 | 300m 3:55.05 | 350m 4:35.72 | 400m 5:15.50 | |
| 450m 5:55.96 | 500m 6:36.64 | 550m 7:17.22 | 600m 7:57.51 | 650m 8:37.47 | 700m 9:17.27 | 750m 9:55.69 | 800m 10:33.01 | |
6. | Isabelle MAY | 13 | Maidstone SC | | 10:37.90 | | | 438 | |
| 50m 34.53 | 100m 1:13.77 | 150m 1:53.68 | 200m 2:33.89 | 250m 3:14.55 | 300m 3:55.00 | 350m 4:35.53 | 400m 5:16.09 | |
| 450m 5:56.54 | 500m 6:36.96 | 550m 7:17.99 | 600m 7:58.56 | 650m 8:39.25 | 700m 9:19.45 | 750m 9:59.26 | 800m 10:37.90 | |
7. | Isabelle SAVAGE | 13 | Maidstone SC | | 10:42.34 | | | 429 | |
| 50m 33.86 | 100m 1:13.67 | 150m 1:54.34 | 200m 2:35.20 | 250m 3:16.40 | 300m 3:57.82 | 350m 4:39.21 | 400m 5:18.58 | |
| 450m 5:58.54 | 500m 6:39.04 | 550m 7:20.03 | 600m 8:00.85 | 650m 8:41.85 | 700m 9:22.15 | 750m 10:02.73 | 800m 10:42.34 | |
8. | Holly CALVERT | 13 | Edenbridge | | 10:45.84 | | | 422 | |
| 50m 34.48 | 100m 1:14.68 | 150m 1:54.48 | 200m 2:34.85 | 250m 3:15.07 | 300m 3:56.68 | 350m 4:37.07 | 400m 5:18.98 | |
| 450m 6:00.64 | 500m 6:41.62 | 550m 7:22.78 | 600m 8:04.44 | 650m 8:45.62 | 700m 9:27.21 | 750m 10:07.79 | 800m 10:45.84 | |
9. | Bella FLAVIN | 13 | Sevenoaks | | 10:51.56 | | | 411 | |
| 50m 35.49 | 100m 1:16.28 | 150m 1:57.92 | 200m 2:39.63 | 250m 3:21.76 | 300m 4:03.66 | 350m 4:45.78 | 400m 5:27.50 | |
| 450m 6:09.09 | 500m 6:50.42 | 550m 7:32.34 | 600m 8:13.69 | 650m 8:54.93 | 700m 9:35.54 | 750m 10:14.43 | 800m 10:51.56 | |
10. | A CHARLESWORTH | 13 | Bromley | | 10:52.11 | | | 410 | |
| 50m 36.03 | 100m 1:15.30 | 150m 1:55.71 | 200m 2:35.96 | 250m 3:16.82 | 300m 3:58.09 | 350m 4:39.35 | 400m 5:20.64 | |
| 450m 6:02.32 | 500m 6:43.99 | 550m 7:26.27 | 600m 8:07.59 | 650m 8:49.53 | 700m 9:31.16 | 750m 10:12.22 | 800m 10:52.11 | |
11. | Lola BOURNER | 13 | Sevenoaks | | 11:06.37 | | | 385 | |
| 50m 36.79 | 100m 1:17.34 | 150m 1:59.00 | 200m 2:40.43 | 250m 3:22.88 | 300m 4:04.66 | 350m 4:46.94 | 400m 5:28.79 | |
| 450m 6:11.16 | 500m 6:53.09 | 550m 7:35.72 | 600m 8:18.14 | 650m 9:00.32 | 700m 9:42.02 | 750m 10:24.06 | 800m 11:06.37 | |
FEMALE 14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Olivia NORLEY | 14 | RTW Monson | | 9:52.91 | | | 546 | |
| 50m 32.36 | 100m 1:08.62 | 150m 1:45.26 | 200m 2:22.71 | 250m 2:59.54 | 300m 3:36.97 | 350m 4:13.90 | 400m 4:52.09 | |
| 450m 5:29.63 | 500m 6:08.13 | 550m 6:45.52 | 600m 7:24.38 | 650m 8:02.14 | 700m 8:40.19 | 750m 9:16.99 | 800m 9:52.91 | |
2. | Bella JONES | 14 | RTW Monson | | 9:53.11 | | | 546 | |
| 50m 31.95 | 100m 1:08.16 | 150m 1:45.54 | 200m 2:22.46 | 250m 2:59.31 | 300m 3:36.47 | 350m 4:13.71 | 400m 4:51.58 | |
| 450m 5:29.25 | 500m 6:06.83 | 550m 6:44.71 | 600m 7:22.97 | 650m 8:01.00 | 700m 8:39.03 | 750m 9:16.40 | 800m 9:53.11 | |
3. | Emily PIETERSMA | 14 | Bexley | | 9:55.51 | | | 539 | |
| 50m 32.65 | 100m 1:09.20 | 150m 3:38.53 | 200m 2:23.41 | 250m 3:00.80 | 300m 3:38.53 | 350m 4:16.57 | 400m 4:54.59 | |
| 450m 5:31.95 | 500m 6:10.38 | 550m 6:48.20 | 600m 7:26.05 | 650m 8:04.13 | 700m 8:42.30 | 750m 9:19.43 | 800m 9:55.51 | |
4. | Mariella DUCANE | 14 | Thanet Swim | | 10:06.16 | | | 511 | |
| 50m 32.45 | 100m 1:08.22 | 150m 1:46.17 | 200m 2:24.41 | 250m 3:02.84 | 300m 3:40.65 | 350m 4:19.34 | 400m 4:57.79 | |
| 450m 5:35.94 | 500m 6:14.85 | 550m 6:53.74 | 600m 7:33.36 | 650m 8:12.77 | 700m 8:51.58 | 750m 9:30.32 | 800m 10:06.16 | |
5. | Emilia NARKEVIC | 14 | Maidstone SC | | 10:09.62 | | | 502 | |
| 50m 33.18 | 100m 1:10.91 | 150m 1:48.92 | 200m 2:27.51 | 250m 3:05.93 | 300m 3:45.22 | 350m 4:23.88 | 400m 5:02.86 | |
| 450m 5:41.85 | 500m 6:20.96 | 550m 6:59.16 | 600m 7:38.02 | 650m 8:16.52 | 700m 8:55.46 | 750m 9:32.71 | 800m 10:09.62 | |
6. | Zoe TOLLIT | 14 | RTW Monson | | 10:14.77 | | | 490 | |
| 50m 32.31 | 100m 1:09.14 | 150m 1:47.90 | 200m 2:26.68 | 250m 3:05.72 | 300m 3:45.46 | 350m 4:23.85 | 400m 5:03.30 | |
| 450m 5:42.51 | 500m 6:20.96 | 550m 7:00.00 | 600m 7:39.88 | 650m 8:18.98 | 700m 8:58.05 | 750m 9:36.73 | 800m 10:14.77 | |
7. | Lowri WILLIAMS | 14 | RTW Monson | | 10:21.60 | | | 474 | |
| 50m 33.04 | 100m 1:09.46 | 150m 1:48.09 | 200m 2:26.76 | 250m 3:05.77 | 300m 3:45.04 | 350m 4:24.75 | 400m 5:03.68 | |
| 450m 5:43.21 | 500m 6:23.11 | 550m 7:02.10 | 600m 7:42.08 | 650m 8:21.48 | 700m 9:00.24 | 750m 9:40.55 | 800m 10:21.60 | |
8. | Paris FAIRHURST | 14 | White Oak | | 10:24.28 | | | 468 | |
| 50m 32.44 | 100m 1:09.53 | 150m 1:48.34 | 200m 2:27.81 | 250m 3:07.54 | 300m 3:47.28 | 350m 4:26.49 | 400m 5:07.01 | |
| 450m 5:45.90 | 500m 6:26.54 | 550m 7:06.57 | 600m 7:47.53 | 650m 8:27.03 | 700m 9:07.37 | 750m 9:46.11 | 800m 10:24.28 | |
9. | Penelope HYNES | 14 | Bexley | | 10:26.09 | | | 464 | |
| 50m 33.14 | 100m 1:11.14 | 150m 1:49.98 | 200m 2:29.89 | 250m 3:09.09 | 300m 3:48.82 | 350m 4:27.52 | 400m 5:07.32 | |
| 450m 5:47.03 | 500m 6:26.95 | 550m 7:07.09 | 600m 7:47.51 | 650m 8:27.69 | 700m 9:07.68 | 750m 9:47.37 | 800m 10:26.09 | |
10. | Verity DAVIDSON | 14 | RTW Monson | | 10:57.16 | | | 401 | |
| 50m 33.26 | 100m 1:11.19 | 150m 1:52.62 | 200m 2:33.91 | 250m 3:14.55 | 300m 3:56.95 | 350m 4:38.25 | 400m 5:20.94 | |
| 450m 6:03.26 | 500m 6:46.03 | 550m 7:28.86 | 600m 8:12.41 | 650m 8:55.97 | 700m 9:36.91 | 750m 10:17.43 | 800m 10:57.16 | |
FEMALE 15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Rosie POPE | 15 | Thanet Swim | | 9:36.79 | | | 593 | |
| 50m 31.86 | 100m 1:06.68 | 150m 1:42.54 | 200m 2:18.54 | 250m 2:54.85 | 300m 3:31.22 | 350m 4:07.48 | 400m 4:44.08 | |
| 450m 5:20.45 | 500m 5:57.43 | 550m 6:33.83 | 600m 7:10.79 | 650m 7:47.53 | 700m 8:24.74 | 750m 9:01.13 | 800m 9:36.79 | |
2. | Madeleine HIND | 15 | RTW Monson | | 9:42.21 | | | 577 | |
| 50m 31.43 | 100m 1:06.43 | 150m 1:42.08 | 200m 2:18.19 | 250m 2:54.40 | 300m 3:30.33 | 350m 4:07.21 | 400m 4:43.75 | |
| 450m 5:21.18 | 500m 5:58.59 | 550m 6:36.36 | 600m 7:14.51 | 650m 7:52.50 | 700m 8:29.91 | 750m 9:07.09 | 800m 9:42.21 | |
3. | Reese HUCKLE | 15 | RTW Monson | | 9:43.39 | | | 573 | |
| 50m 31.02 | 100m 1:05.68 | 150m 1:41.60 | 200m 2:17.69 | 250m 2:54.05 | 300m 3:30.60 | 350m 4:07.64 | 400m 4:44.79 | |
| 450m 5:22.21 | 500m 6:00.14 | 550m 6:37.84 | 600m 7:15.49 | 650m 7:52.96 | 700m 8:30.32 | 750m 9:07.86 | 800m 9:43.39 | |
4. | Lilly DELLER | 15 | RTW Monson | | 9:46.68 | | | 564 | |
| 50m 31.90 | 100m 1:06.83 | 150m 1:43.40 | 200m 2:19.83 | 250m 2:57.15 | 300m 3:34.49 | 350m 4:12.26 | 400m 4:49.23 | |
| 450m 5:26.80 | 500m 6:04.19 | 550m 6:41.70 | 600m 7:19.08 | 650m 7:56.62 | 700m 8:34.04 | 750m 9:11.02 | 800m 9:46.68 | |
5. | Calyssa BRADSHAW | 15 | Black Lion | | 9:52.11 | | | 548 | |
| 50m 32.55 | 100m 1:08.04 | 150m 1:44.89 | 200m 2:21.66 | 250m 2:58.73 | 300m 3:35.95 | 350m 4:13.64 | 400m 4:51.44 | |
| 450m 5:29.66 | 500m 6:07.84 | 550m 6:45.94 | 600m 7:24.23 | 650m 8:02.19 | 700m 8:40.03 | 750m 9:17.02 | 800m 9:52.11 | |
6. | Maddison NOTLEY | 15 | MwayMaritime | | 9:58.80 | | | 530 | |
| 50m 31.30 | 100m 1:09.14 | 150m 1:46.77 | 200m 2:24.77 | 250m 3:03.09 | 300m 3:40.78 | 350m 4:19.04 | 400m 4:56.75 | |
| 450m 5:35.42 | 500m 6:13.98 | 550m 6:52.52 | 600m 7:30.87 | 650m 8:09.17 | 700m 8:47.39 | 750m 9:24.68 | 800m 9:58.80 | |
7. | Sofia STOYANOVA | 15 | Bromley | | 10:05.37 | | | 513 | |
| 50m 31.81 | 100m 1:07.60 | 150m 1:45.07 | 200m 2:22.61 | 250m 3:00.70 | 300m 3:38.94 | 350m 4:17.44 | 400m 4:55.89 | |
| 450m 5:34.64 | 500m 6:13.31 | 550m 6:52.53 | 600m 7:31.97 | 650m 8:11.10 | 700m 8:50.00 | 750m 9:28.72 | 800m 10:05.37 | |
8. | Isabella ARUNDELL | 15 | Black Lion | | 10:05.66 | | | 512 | |
| 50m 32.35 | 100m 1:09.46 | 150m 1:46.98 | 200m 2:24.57 | 250m 3:02.52 | 300m 3:41.39 | 350m 4:20.02 | 400m 4:59.08 | |
| 450m 5:37.52 | 500m 6:16.82 | 550m 6:55.84 | 600m 7:34.97 | 650m 8:13.16 | 700m 8:51.56 | 750m 9:29.50 | 800m 10:05.66 | |
9. | Mia HUGHES | 15 | Bromley | | 10:13.92 | | | 492 | |
| 50m 32.54 | 100m 1:10.28 | 150m 1:47.97 | 200m 2:26.31 | 250m 3:05.22 | 300m 3:44.18 | 350m 4:22.90 | 400m 5:01.93 | |
| 450m 5:40.96 | 500m 6:20.39 | 550m 6:59.71 | 600m 7:38.87 | 650m 8:18.32 | 700m 8:57.71 | 750m 9:36.83 | 800m 10:13.92 | |
10. | Maisie VAN DER PLOEG | 15 | Saxon Crown | | 10:14.61 | | | 490 | |
| 50m 33.68 | 100m 1:11.82 | 150m 1:49.76 | 200m 2:28.80 | 250m 3:06.80 | 300m 3:46.44 | 350m 4:25.03 | 400m 5:04.67 | |
| 450m 5:43.05 | 500m 6:22.81 | 550m 7:01.26 | 600m 7:40.77 | 650m 8:19.60 | 700m 8:59.38 | 750m 9:37.55 | 800m 10:14.61 | |
11. | Morgan PASHLEY | 15 | Maidstone SC | | 10:19.76 | | | 478 | |
| 50m 30.34 | 100m 1:07.12 | 150m 1:45.79 | 200m 2:24.73 | 250m 3:03.92 | 300m 3:43.21 | 350m 4:22.90 | 400m 5:03.03 | |
| 450m 5:43.32 | 500m 6:23.82 | 550m 7:03.95 | 600m 7:44.45 | 650m 8:24.85 | 700m 9:04.82 | 750m 9:44.30 | 800m 10:19.76 | |
FEMALE 16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Ivy HAGGERTY | 16 | Thanet Swim | | 9:31.70 | | | 609 | |
| 50m 31.39 | 100m 1:05.52 | 150m 1:40.08 | 200m 2:15.40 | 250m 2:50.91 | 300m 3:26.71 | 350m 4:02.53 | 400m 4:38.93 | |
| 450m 5:15.28 | 500m 5:51.96 | 550m 6:28.76 | 600m 7:06.01 | 650m 7:42.62 | 700m 8:19.56 | 750m 8:55.81 | 800m 9:31.70 | |
2. | I NIGHTINGALE-ELLIS | 16 | RTW Monson | | 9:39.57 | | | 585 | |
| 50m 32.50 | 100m 1:08.61 | 150m 1:44.61 | 200m 2:21.58 | 250m 2:57.26 | 300m 3:33.84 | 350m 4:10.09 | 400m 4:48.00 | |
| 450m 5:24.06 | 500m 6:01.86 | 550m 6:38.69 | 600m 7:16.21 | 650m 7:52.90 | 700m 8:30.00 | 750m 9:04.88 | 800m 9:39.57 | |
3. | Ellie LEWIS | 16 | Orpington OJ | | 9:43.86 | | | 572 | |
| 50m 31.93 | 100m 1:07.36 | 150m 1:43.85 | 200m 2:20.49 | 250m 2:57.56 | 300m 3:34.61 | 350m 4:11.65 | 400m 4:49.04 | |
| 450m 5:25.98 | 500m 6:03.18 | 550m 6:40.33 | 600m 7:17.79 | 650m 7:54.70 | 700m 8:31.80 | 750m 9:08.46 | 800m 9:43.86 | |
4. | Lilia FORNASIER | 16 | RTW Monson | | 9:51.69 | | | 550 | |
| 50m 31.33 | 100m 1:06.35 | 150m 1:42.62 | 200m 2:19.54 | 250m 2:56.67 | 300m 3:34.31 | 350m 4:11.31 | 400m 4:48.87 | |
| 450m 5:26.51 | 500m 6:04.63 | 550m 6:42.25 | 600m 7:20.61 | 650m 7:59.47 | 700m 8:38.74 | 750m 9:17.08 | 800m 9:51.69 | |
5. | Scarlett DAVIE | 16 | Sevenoaks | | 9:52.98 | | | 546 | |
| 50m 32.08 | 100m 1:07.87 | 150m 1:44.39 | 200m 2:21.25 | 250m 2:58.11 | 300m 3:35.47 | 350m 4:12.90 | 400m 4:51.32 | |
| 450m 5:29.28 | 500m 6:07.69 | 550m 6:46.26 | 600m 7:24.24 | 650m 8:02.53 | 700m 8:40.64 | 750m 9:17.94 | 800m 9:52.98 | |
6. | Caitlin TINKER | 16 | Orpington OJ | | 10:00.20 | | | 526 | |
| 50m 33.02 | 100m 1:09.99 | 150m 1:47.01 | 200m 2:25.16 | 250m 3:03.11 | 300m 3:41.68 | 350m 4:19.60 | 400m 4:58.23 | |
| 450m 5:36.17 | 500m 6:14.82 | 550m 6:52.37 | 600m 7:30.90 | 650m 8:08.77 | 700m 8:47.94 | 750m 9:24.25 | 800m 10:00.20 | |
7. | Katharine IRWIN | 16 | Maidstone SC | | 10:05.62 | | | 512 | |
| 50m 33.15 | 100m 1:09.76 | 150m 1:47.03 | 200m 2:24.62 | 250m 3:02.50 | 300m 3:40.44 | 350m 4:18.95 | 400m 4:57.39 | |
| 450m 5:36.41 | 500m 6:14.49 | 550m 6:53.22 | 600m 7:31.77 | 650m 8:11.04 | 700m 8:49.51 | 750m 9:28.31 | 800m 10:05.62 | |
8. | Freja EKSTROM | 16 | Maidstone SC | | 10:15.80 | | | 487 | |
| 50m 33.10 | 100m 1:11.38 | 150m 1:49.75 | 200m 2:29.25 | 250m 3:07.78 | 300m 3:47.14 | 350m 4:25.66 | 400m 5:05.16 | |
| 450m 5:43.67 | 500m 6:23.81 | 550m 7:01.83 | 600m 7:41.87 | 650m 8:20.26 | 700m 8:59.77 | 750m 9:38.71 | 800m 10:15.80 | |
9. | Amelia MACEY | 16 | Black Lion | | 10:25.86 | | | 464 | |
| 50m 33.47 | 100m 1:11.06 | 150m 1:49.30 | 200m 2:28.58 | 250m 3:07.54 | 300m 3:46.42 | 350m 4:26.31 | 400m 5:06.41 | |
| 450m 5:46.23 | 500m 6:26.68 | 550m 7:07.19 | 600m 7:47.76 | 650m 8:27.92 | 700m 9:07.96 | 750m 9:47.64 | 800m 10:25.86 | |
10. | Olexa MILES | 16 | Thanet Swim | | 10:29.34 | | | 457 | |
| 50m 33.42 | 100m 1:11.25 | 150m 1:49.57 | 200m 2:28.23 | 250m 3:07.62 | 300m 3:47.41 | 350m 4:27.41 | 400m 5:07.71 | |
| 450m 5:48.06 | 500m 6:29.11 | 550m 7:09.20 | 600m 7:50.13 | 650m 8:29.96 | 700m 9:10.28 | 750m 9:50.13 | 800m 10:29.34 | |
FEMALE 17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | WA Pts | |
1. | Lola BURNS | 18 | Beckenham | | 9:38.88 | | | 587 | |
| 50m 31.30 | 100m 1:06.01 | 150m 1:41.78 | 200m 2:17.54 | 250m 2:53.86 | 300m 3:30.75 | 350m 4:07.69 | 400m 4:44.40 | |
| 450m 5:21.58 | 500m 5:58.99 | 550m 6:36.32 | 600m 7:13.66 | 650m 7:51.01 | 700m 8:28.17 | 750m 9:04.51 | 800m 9:38.88 | |
2. | Abbie OUTRAM | 18 | Black Lion | | 10:03.90 | | | 517 | |
| 50m 33.72 | 100m 1:10.70 | 150m 1:48.68 | 200m 2:26.22 | 250m 3:04.98 | 300m 3:43.01 | 350m 4:21.44 | 400m 4:59.19 | |
| 450m 5:37.88 | 500m 6:16.84 | 550m 6:55.43 | 600m 7:34.22 | 650m 8:12.99 | 700m 8:51.26 | 750m 9:28.76 | 800m 10:03.90 | |
3. | Amelia TOVEY | 17 | Sevenoaks | | 10:08.01 | | | 506 | |
| 50m 33.01 | 100m 1:11.40 | 150m 1:49.40 | 200m 2:27.96 | 250m 3:05.62 | 300m 3:44.12 | 350m 4:22.18 | 400m 5:01.11 | |
| 450m 5:39.35 | 500m 6:18.53 | 550m 6:57.31 | 600m 7:36.38 | 650m 8:14.38 | 700m 8:53.40 | 750m 9:30.79 | 800m 10:08.01 | |
4. | Ella-Louise DOYLE | 18 | Gwich Royals | | 10:10.98 | | | 499 | |
| 50m 32.30 | 100m 1:08.77 | 150m 1:46.45 | 200m 2:24.90 | 250m 3:03.75 | 300m 3:42.50 | 350m 4:21.52 | 400m 5:00.70 | |
| 450m 5:40.22 | 500m 6:19.64 | 550m 6:58.95 | 600m 7:37.90 | 650m 8:16.84 | 700m 8:55.32 | 750m 9:33.70 | 800m 10:10.98 | |
5. | Natasha BRIGHTWELL | 17 | Dartford | | 10:14.41 | | | 491 | |
| 50m 34.61 | 100m 1:12.16 | 150m 1:50.55 | 200m 2:29.66 | 250m 3:07.56 | 300m 3:45.79 | 350m 4:24.72 | 400m 5:03.49 | |
| 450m 5:42.99 | 500m 6:22.70 | 550m 7:02.66 | 600m 7:42.06 | 650m 8:21.07 | 700m 9:00.06 | 750m 9:39.13 | 800m 10:14.41 | |
6. | Esmee STANLEY | 18 | Sevenoaks | | 10:39.62 | | | 435 | |
| 50m 32.14 | 100m 1:08.67 | 150m 1:47.21 | 200m 2:27.65 | 250m 3:08.76 | 300m 3:50.12 | 350m 4:30.16 | 400m 5:10.30 | |
| 450m 5:51.16 | 500m 6:32.90 | 550m 7:13.45 | 600m 7:55.28 | 650m 8:36.15 | 700m 9:19.16 | 750m 9:59.28 | 800m 10:39.62 | |
7. | Kayla MOERMAN | 18 | Black Lion | | 10:40.80 | | | 433 | |
| 50m 33.85 | 100m 1:12.80 | 150m 1:52.33 | 200m 2:32.78 | 250m 3:13.10 | 300m 3:54.20 | 350m 4:35.21 | 400m 5:16.31 | |
| 450m 5:57.42 | 500m 6:39.04 | 550m 7:20.15 | 600m 8:01.73 | 650m 8:42.17 | 700m 9:22.39 | 750m 10:01.91 | 800m 10:40.80 | |
8. | Maisie DENNEY | 19 | Erith & Dist | | 11:04.01 | | | 389 | |
| 50m 33.65 | 100m 1:11.62 | 150m 1:51.20 | 200m 2:31.96 | 250m 3:13.70 | 300m 3:55.48 | 350m 4:37.78 | 400m 5:20.84 | |
| 450m 6:04.79 | 500m 6:47.95 | 550m 7:31.76 | 600m 8:16.30 | 650m 8:59.19 | 700m 9:42.78 | 750m 10:24.04 | 800m 11:04.01 | |