Open/Male 10 /Over 400m Freestyle - Heats (Declared Winners)
10/11 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Eli JIN | 11 | Beckenham | | 5:26.74 | | | 305 | |
| 50m 37.36 | 100m 1:18.32 | 150m 2:00.15 | 200m 2:41.65 | 250m 3:23.04 | 300m 4:05.18 | 350m 4:46.08 | 400m 5:26.74 | |
2. | Rocco PALLEN | 11 | Dartford | | 5:32.89 | | | 288 | |
| 50m 37.76 | 100m 1:19.71 | 150m 2:02.92 | 200m 2:45.36 | 250m 3:28.59 | 300m 4:11.68 | 350m 4:53.80 | 400m 5:32.89 | |
3. | Kai INGARFIELD | 11 | RTW Monson | | 5:35.39 | | | 282 | |
| 50m 37.74 | 100m 1:19.96 | 150m 2:03.98 | 200m 2:46.66 | 250m 3:30.26 | 300m 4:13.29 | 350m 4:55.51 | 400m 5:35.39 | |
4. | Lenny LEWIS | 11 | Saxon Crown | | 5:49.26 | | | 250 | |
| 50m 39.47 | 100m 1:22.46 | 150m 2:07.49 | 200m 2:52.03 | 250m 3:37.72 | 300m 4:23.01 | 350m 5:07.00 | 400m 5:49.26 | |
5. | Oliver FREEAR | 11 | Folkestone | | 5:50.76 | | | 246 | |
| 50m 38.35 | 100m 1:22.80 | 150m 2:09.05 | 200m 2:53.34 | 250m 3:40.17 | 300m 4:25.64 | 350m 5:10.03 | 400m 5:50.76 | |
6. | James CUSSELLE | 11 | White Oak | | 5:50.79 | | | 246 | |
| 50m 38.99 | 100m 1:22.57 | 150m 2:08.69 | 200m 2:53.94 | 250m 3:40.08 | 300m 4:25.87 | 350m 5:09.59 | 400m 5:50.79 | |
7. | Ben CRANE TINGLE | 11 | Bromley | | 5:57.10 | | | 234 | |
| 50m 39.12 | 100m 1:22.23 | 150m 2:08.57 | 200m 2:55.19 | 250m 3:41.52 | 300m - | 350m 5:14.21 | 400m 5:57.10 | |
8. | George MONKS | 10 | Thanet Swim | | 6:05.57 | | | 218 | |
| 50m 39.03 | 100m 1:24.29 | 150m 2:10.51 | 200m 3:00.45 | 250m 3:47.97 | 300m 4:35.96 | 350m 5:22.07 | 400m 6:05.57 | |
9. | Nathan HOOKER | 11 | Sevenoaks | | 6:12.80 | | | 205 | |
| 50m 39.41 | 100m 1:24.53 | 150m 2:12.00 | 200m 3:00.18 | 250m 3:48.85 | 300m 4:39.85 | 350m 5:27.67 | 400m 6:12.80 | |
10. | Gabriel JONES | 11 | Bromley | | 6:13.56 | | | 204 | |
| 50m 39.71 | 100m 1:25.03 | 150m 2:12.90 | 200m 2:59.97 | 250m 3:49.09 | 300m 4:37.95 | 350m 5:27.46 | 400m 6:13.56 | |
11. | Leo HEATH | 11 | Edenbridge | | 6:23.16 | | | 189 | |
| 50m 43.20 | 100m 1:32.33 | 150m 2:21.62 | 200m 3:11.59 | 250m 4:00.43 | 300m 4:50.38 | 350m 5:38.46 | 400m 6:23.16 | |
| Jax MARSHALL | 11 | RTW Monson | | DNC | | | | |
| Noah JONES | 11 | Edenbridge | | DNF | | | | |
12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Romeo BALL | 12 | Maidstone SC | | 5:01.56 | | | 388 | |
| 50m 33.48 | 100m 1:10.77 | 150m 1:49.59 | 200m 2:28.09 | 250m 3:07.40 | 300m 3:45.62 | 350m 4:24.73 | 400m 5:01.56 | |
2. | Dane RAWKINS | 12 | Sevenoaks | | 5:19.39 | | | 327 | |
| 50m 35.47 | 100m 1:15.33 | 150m 1:56.86 | 200m 2:38.58 | 250m 3:20.30 | 300m 4:00.72 | 350m 4:41.41 | 400m 5:19.39 | |
3. | Ho-Ching YAU | 12 | RTW Monson | | 5:20.14 | | | 324 | |
| 50m 34.97 | 100m 1:14.40 | 150m 1:55.34 | 200m 2:36.93 | 250m 3:17.87 | 300m 3:59.66 | 350m 4:40.99 | 400m 5:20.14 | |
4. | Thomas DE CRUZ | 12 | Beckenham | | 5:22.26 | | | 318 | |
| 50m 35.96 | 100m 1:16.62 | 150m 1:58.34 | 200m 2:41.81 | 250m 3:23.73 | 300m 4:05.86 | 350m 4:45.76 | 400m 5:22.26 | |
5. | Phoenix CLARY | 12 | RTW Monson | | 5:25.28 | | | 309 | |
| 50m 36.12 | 100m 1:16.59 | 150m 1:58.66 | 200m 2:41.56 | 250m 3:24.10 | 300m 4:06.18 | 350m 4:46.94 | 400m 5:25.28 | |
6. | Stanley DRIVER | 12 | Bromley | | 5:29.37 | | | 298 | |
| 50m 35.21 | 100m 1:16.38 | 150m 1:57.35 | 200m 2:39.77 | 250m 3:22.52 | 300m 4:06.60 | 350m 4:48.47 | 400m 5:29.37 | |
7. | Leo PEACH | 12 | Folkestone | | 5:31.55 | | | 292 | |
| 50m 36.39 | 100m 1:17.56 | 150m 2:00.60 | 200m 2:43.12 | 250m 3:26.61 | 300m 4:09.63 | 350m 4:52.44 | 400m 5:31.55 | |
13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Hayden SANDERS | 13 | Bromley | | 4:33.82 | | | 519 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:33.82 | |
2. | Charlie BRAID | 13 | White Oak | | 4:45.79 | | | 456 | |
| 50m 32.39 | 100m 1:08.37 | 150m 1:44.94 | 200m 2:21.57 | 250m 2:57.72 | 300m 3:34.63 | 350m 4:10.99 | 400m 4:45.79 | |
3. | Harrison WILKINS | 13 | Maidstone SC | | 4:48.95 | | | 441 | |
| 50m 31.99 | 100m 1:07.90 | 150m 1:44.78 | 200m 2:21.97 | 250m 2:59.35 | 300m 3:36.79 | 350m 4:14.33 | 400m 4:48.95 | |
4. | Oleksandr MIALKOVSKYI | 13 | RTW Monson | | 4:57.52 | | | 404 | |
| 50m 32.53 | 100m 1:08.99 | 150m 1:46.30 | 200m 2:24.52 | 250m 3:02.96 | 300m 3:41.84 | 350m 4:19.97 | 400m 4:57.52 | |
5. | George BEARDSMORE | 13 | Black Lion | | 4:59.91 | | | 395 | |
| 50m 32.72 | 100m 1:09.32 | 150m 1:47.45 | 200m 2:26.67 | 250m 3:05.80 | 300m 3:44.64 | 350m 4:22.90 | 400m 4:59.91 | |
6. | Edward LABER | 13 | Bexley | | 5:11.68 | | | 352 | |
| 50m 35.13 | 100m 1:13.47 | 150m 1:53.79 | 200m 2:33.69 | 250m 3:14.21 | 300m 3:54.28 | 350m 4:34.00 | 400m 5:11.68 | |
7. | Elliot HOGBEN | 13 | Herne Bay | | 5:18.17 | | | 330 | |
| 50m 34.68 | 100m 1:14.85 | 150m 1:55.15 | 200m 2:35.95 | 250m 3:17.70 | 300m 3:59.46 | 350m 4:39.72 | 400m 5:18.17 | |
14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Henry SHEPHERD | 14 | Bromley | | 4:28.89 | | | 548 | |
| 50m 30.02 | 100m 1:03.77 | 150m 1:39.02 | 200m 2:14.65 | 250m 2:49.66 | 300m 3:23.42 | 350m 3:57.92 | 400m 4:28.89 | |
2. | Jago DALEY-ALLISON | 14 | Beckenham | | 4:35.60 | | | 509 | |
| 50m 30.35 | 100m 1:04.64 | 150m 1:39.71 | 200m 2:15.43 | 250m 2:50.89 | 300m 3:26.75 | 350m 4:01.89 | 400m 4:35.60 | |
3. | Thomas LOVE | 14 | Beckenham | | 4:36.25 | | | 505 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:36.25 | |
4. | Euan KANE | 14 | Erith & Dist | | 4:45.71 | | | 456 | |
| 50m 31.08 | 100m 1:06.24 | 150m 1:41.81 | 200m 2:18.43 | 250m 2:55.28 | 300m 3:32.42 | 350m 4:08.95 | 400m 4:45.71 | |
5. | Wyn WILLIAMS | 14 | Bromley | | 4:50.26 | | | 435 | |
| 50m 31.42 | 100m 1:07.07 | 150m 1:43.62 | 200m 2:21.60 | 250m 2:58.78 | 300m 3:37.26 | 350m 4:14.82 | 400m 4:50.26 | |
6. | Rohan BISSETT | 14 | RTW Monson | | 4:50.27 | | | 435 | |
| 50m 31.23 | 100m 1:07.22 | 150m 1:45.36 | 200m 2:22.97 | 250m 3:01.03 | 300m 3:38.89 | 350m 4:16.49 | 400m 4:50.27 | |
7. | Noah DODD | 14 | Black Lion | | 4:51.10 | | | 432 | |
| 50m 31.49 | 100m 1:08.29 | 150m 1:45.79 | 200m 2:24.44 | 250m 3:01.83 | 300m 3:40.08 | 350m 4:15.95 | 400m 4:51.10 | |
8. | Ben NEGUS | 14 | Gwich Royals | | 4:54.63 | | | 416 | |
| 50m 31.58 | 100m 1:07.36 | 150m 1:44.21 | 200m 2:22.63 | 250m 3:00.87 | 300m 3:39.60 | 350m 4:17.73 | 400m 4:54.63 | |
9. | Tristan LINDER | 14 | Sittingbourn | | 5:01.37 | | | 389 | |
| 50m 32.85 | 100m 1:09.87 | 150m 1:48.32 | 200m 2:27.61 | 250m 3:06.52 | 300m 3:45.73 | 350m 4:24.74 | 400m 5:01.37 | |
10. | Damian DADKOV | 14 | Bromley | | 5:06.69 | | | 369 | |
| 50m 31.15 | 100m 1:07.24 | 150m 1:47.27 | 200m 2:26.38 | 250m 3:06.92 | 300m 3:46.80 | 350m 4:27.87 | 400m 5:06.69 | |
11. | Zachary FREEAR | 14 | Folkestone | | 5:20.17 | | | 324 | |
| 50m 34.53 | 100m 1:12.49 | 150m 1:51.94 | 200m 2:31.92 | 250m 3:13.38 | 300m 3:54.48 | 350m 4:37.65 | 400m 5:20.17 | |
12. | Ashton PLATTS | 14 | Dover Life | 14 | 5:52.02 | | | 244 | |
| 50m 35.80 | 100m 1:18.40 | 150m - | 200m 2:51.57 | 250m - | 300m 4:23.71 | 350m 5:10.02 | 400m 5:52.02 | |
| Azret DELANIN | 14 | Bromley | | DNC | | | | |
15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Oliver GOODE | 15 | Beckenham | | 4:35.28 | | | 510 | |
| 50m 29.51 | 100m 1:03.31 | 150m 1:38.84 | 200m 2:14.95 | 250m 2:50.81 | 300m 3:26.88 | 350m 4:02.03 | 400m 4:35.28 | |
2. | Edward EVANS | 15 | Beckenham | | 4:36.26 | | | 505 | |
| 50m 29.90 | 100m 1:03.75 | 150m 1:38.42 | 200m 2:14.59 | 250m 2:49.94 | 300m 3:26.26 | 350m 4:01.56 | 400m 4:36.26 | |
3. | James WRIGHT | 15 | RTW Monson | | 4:36.94 | | | 501 | |
| 50m 29.83 | 100m 1:03.42 | 150m 1:37.80 | 200m 2:12.85 | 250m 2:48.16 | 300m 3:24.70 | 350m 4:01.15 | 400m 4:36.94 | |
4. | Stanley READER | 15 | Gwich Royals | | 4:45.84 | | | 456 | |
| 50m 31.91 | 100m 1:07.18 | 150m 1:43.69 | 200m 2:20.71 | 250m 2:56.93 | 300m 3:33.42 | 350m 4:10.24 | 400m 4:45.84 | |
5. | Thomas ATKINS | 15 | Herne Bay | | 4:47.00 | | | 450 | |
| 50m 32.42 | 100m 1:08.80 | 150m 1:46.12 | 200m 2:24.18 | 250m 3:01.91 | 300m 3:40.16 | 350m 4:17.00 | 400m 4:47.00 | |
6. | Alfie GOMER | 15 | Maidstone SC | | 4:48.05 | | | 445 | |
| 50m 33.22 | 100m 1:09.72 | 150m 1:46.69 | 200m 2:23.65 | 250m 3:01.79 | 300m 3:38.90 | 350m 4:15.99 | 400m 4:48.05 | |
7. | Charles WILLIAMS | 15 | Bromley | | 4:49.76 | | | 438 | |
| 50m 31.67 | 100m 1:07.39 | 150m 1:45.12 | 200m 2:22.31 | 250m 3:00.78 | 300m 3:40.03 | 350m 4:15.92 | 400m 4:49.76 | |
8. | Albert BROOKS | 15 | Bromley | | 4:55.44 | | | 413 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:55.44 | |
9. | Charles PRESSLY | 15 | RTW Monson | | 4:56.51 | | | 408 | |
| 50m 31.57 | 100m 1:07.47 | 150m 1:45.92 | 200m 2:24.21 | 250m 3:02.16 | 300m 3:40.98 | 350m 4:19.04 | 400m 4:56.51 | |
10. | Edward WILLIAMS | 15 | Dover Life | | 5:00.88 | | | 391 | |
| 50m 30.79 | 100m 1:06.65 | 150m 1:44.29 | 200m 2:23.26 | 250m 3:02.10 | 300m 3:40.89 | 350m 4:21.52 | 400m 5:00.88 | |
11. | Daniel MEKSENAS | 15 | Bexley | | 5:01.18 | | | 390 | |
| 50m 31.76 | 100m 1:07.17 | 150m 1:45.33 | 200m 2:24.48 | 250m 3:03.04 | 300m 3:42.72 | 350m 4:21.77 | 400m 5:01.18 | |
12. | Jack HODGE | 15 | Bexley | | 5:01.51 | | | 388 | |
| 50m 32.83 | 100m 1:10.89 | 150m 1:49.81 | 200m 2:29.21 | 250m 3:08.46 | 300m 3:47.65 | 350m 4:27.14 | 400m 5:01.51 | |
16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Max EL-MOKADEM | 16 | RTW Monson | | 4:26.40 | | | 563 | |
| 50m 29.13 | 100m 1:00.81 | 150m 1:33.80 | 200m 2:07.54 | 250m 2:42.06 | 300m 3:16.99 | 350m 3:51.82 | 400m 4:26.40 | |
2. | Michael BANKS | 16 | Bromley | | 4:28.61 | | | 549 | |
| 50m 29.28 | 100m 1:03.07 | 150m 1:38.00 | 200m 2:13.84 | 250m 2:48.60 | 300m 3:24.17 | 350m 3:57.82 | 400m 4:28.61 | |
3. | Charley KING | 16 | Thanet Swim | | 4:33.78 | | | 519 | |
| 50m 29.91 | 100m 1:02.95 | 150m 1:36.97 | 200m 2:12.10 | 250m 2:47.29 | 300m 3:23.17 | 350m 3:59.28 | 400m 4:33.78 | |
4. | James BELTON | 16 | Bromley | | 4:44.93 | | | 460 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:44.93 | |
5. | Edward POINTON | 16 | Beckenham | | 4:44.95 | | | 460 | |
| 50m 31.51 | 100m 1:07.10 | 150m 1:44.13 | 200m 2:20.67 | 250m 2:57.23 | 300m 3:33.90 | 350m 4:10.08 | 400m 4:44.95 | |
6. | Zac D'CRUZ | 16 | Maidstone SC | | 4:46.79 | | | 451 | |
| 50m 31.26 | 100m 1:06.53 | 150m 1:42.83 | 200m 2:19.65 | 250m 2:55.99 | 300m 3:32.74 | 350m 4:09.85 | 400m 4:46.79 | |
17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | WA Pts | |
1. | Hayden ANNAN | 17 | RTW Monson | | 4:04.61 | | | 728 | |
| 50m 27.39 | 100m 56.79 | 150m 1:27.80 | 200m 1:59.62 | 250m 2:31.25 | 300m 3:03.43 | 350m 3:35.66 | 400m 4:04.61 | |
2. | Denys MIALKOVSKYI | 17 | RTW Monson | | 4:05.90 | | | 716 | |
| 50m 27.26 | 100m 56.93 | 150m 1:27.70 | 200m 1:58.94 | 250m 2:30.76 | 300m 3:02.79 | 350m 3:35.15 | 400m 4:05.90 | |
3. | Timothy LEBERL | 22 | Beckenham | | 4:13.59 | | | 653 | |
| 50m 28.17 | 100m 58.41 | 150m 1:29.84 | 200m 2:02.22 | 250m 2:34.71 | 300m 3:07.53 | 350m 3:41.10 | 400m 4:13.59 | |
4. | Oliver POPE | 19 | Thanet Swim | | 4:15.19 | | | 641 | |
| 50m 27.77 | 100m 58.04 | 150m 1:30.07 | 200m 2:03.18 | 250m 2:36.03 | 300m 3:09.09 | 350m 3:42.58 | 400m 4:15.19 | |
5. | Bryan DINEV | 18 | Bromley | | 4:15.78 | | | 636 | |
| 50m 28.03 | 100m 58.72 | 150m 1:30.68 | 200m 2:03.57 | 250m 2:36.79 | 300m 3:10.80 | 350m 3:43.98 | 400m 4:15.78 | |
6. | Henry NORMAN | 17 | Bromley | | 4:18.63 | | | 616 | |
| 50m 28.57 | 100m 59.94 | 150m 1:32.05 | 200m 2:05.11 | 250m 2:38.46 | 300m 3:12.73 | 350m 3:45.82 | 400m 4:18.63 | |
7. | Thomas LONG | 17 | Gravesend | | 4:20.03 | | | 606 | |
| 50m 28.56 | 100m 1:00.72 | 150m 1:34.08 | 200m 2:07.86 | 250m 2:41.62 | 300m 3:15.38 | 350m 3:48.70 | 400m 4:20.03 | |
8. | Chengze DUAN | 17 | RTW Monson | | 4:27.26 | | | 558 | |
| 50m 28.60 | 100m 1:01.35 | 150m 1:34.90 | 200m 2:08.98 | 250m 2:43.16 | 300m 3:17.73 | 350m 3:53.12 | 400m 4:27.26 | |
9. | Alex YOUSEMAN | 17 | Black Lion | | 4:27.36 | | | 557 | |
| 50m 28.03 | 100m 1:00.04 | 150m 1:34.08 | 200m 2:08.63 | 250m 2:43.41 | 300m 3:18.99 | 350m 3:53.44 | 400m 4:27.36 | |
10. | Joseph AJAYI | 18 | Sevenoaks | | 4:30.13 | | | 540 | |
| 50m 29.10 | 100m 1:01.00 | 150m 1:34.18 | 200m 2:08.55 | 250m 2:43.37 | 300m 3:19.72 | 350m 3:55.55 | 400m 4:30.13 | |
11. | Daniel OLIVER | 19 | Sevenoaks | | 4:34.95 | | | 512 | |
| 50m 29.81 | 100m 1:02.86 | 150m 1:37.77 | 200m 2:13.59 | 250m 2:49.44 | 300m 3:25.40 | 350m 4:01.21 | 400m 4:34.95 | |
12. | Jack BROWN | 17 | Larkfield | | 4:37.84 | | | 496 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:37.84 | |
13. | Alexander TOLLIT | 17 | RTW Monson | | 4:37.99 | | | 496 | |
| 50m 29.87 | 100m 1:03.20 | 150m 1:38.19 | 200m 2:14.37 | 250m 2:50.51 | 300m 3:26.96 | 350m 4:02.61 | 400m 4:37.99 | |
14. | Amel DELANIN | 17 | Bromley | | 4:40.44 | | | 483 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:40.44 | |
15. | F MONTANARI BROWN | 17 | Gwich Royals | | 4:43.66 | | | 466 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:43.66 | |
16. | Jude ODYSSEAS | 17 | Ashford Sch | | 4:45.44 | | | 458 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:45.44 | |
17. | Tate PITCHIE-COOPER | 18 | Sevenoaks | | 4:45.49 | | | 458 | |
| 50m 31.15 | 100m 1:06.08 | 150m 1:42.51 | 200m 2:18.68 | 250m 2:56.14 | 300m 3:33.63 | 350m 4:11.36 | 400m 4:45.49 | |
18. | Oscar BEHRENS | 18 | Maidstone SC | | 4:45.52 | | | 457 | |
| 50m 29.60 | 100m 1:02.81 | 150m 1:38.16 | 200m 2:14.34 | 250m 2:51.10 | 300m 3:28.68 | 350m - | 400m 4:45.52 | |
19. | Macaulay JOHNSTON | 18 | RTW Monson | | 4:46.41 | | | 453 | |
| 50m 31.12 | 100m 1:06.83 | 150m 1:43.44 | 200m 2:20.20 | 250m 2:56.88 | 300m 3:34.23 | 350m 4:11.11 | 400m 4:46.41 | |
20. | Mason LILLIOTT | 18 | Thanet Swim | | 4:46.58 | | | 452 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:46.58 | |
21. | James PAGE | 18 | Thanet Swim | | 4:50.89 | | | 433 | |
| 50m 29.72 | 100m 1:04.06 | 150m 1:40.94 | 200m 2:18.86 | 250m 2:56.67 | 300m 3:35.03 | 350m 4:13.49 | 400m 4:50.89 | |
22. | Lucas DOWNER | 18 | Maidstone SC | | 4:55.73 | | | 412 | |
| 50m 29.96 | 100m 1:04.05 | 150m 1:40.05 | 200m 2:18.27 | 250m 2:57.10 | 300m 3:37.08 | 350m 4:16.90 | 400m 4:55.73 | |
23. | Charlie BRICE | 17 | Tonbridge | | 4:56.74 | | | 407 | |
| 50m - | 100m - | 150m - | 200m - | 250m - | 300m - | 350m - | 400m 4:56.74 | |
24. | Charles STANLEY | 18 | Maidstone SC | | 4:57.42 | | | 405 | |
| 50m 29.87 | 100m 1:04.02 | 150m 1:40.77 | 200m 2:19.28 | 250m 2:58.67 | 300m 3:38.46 | 350m 4:18.35 | 400m 4:57.42 | |
25. | Thomas BOYCE | 18 | Tonbridge | | 4:57.88 | | | 403 | |
| 50m 30.85 | 100m 1:06.44 | 150m 1:43.50 | 200m 2:22.29 | 250m 3:01.26 | 300m 3:40.35 | 350m 4:19.98 | 400m 4:57.88 | |
26. | Jedd GOLDBERG | 17 | RTW Monson | | 4:58.97 | | | 398 | |
| 50m 31.23 | 100m 1:07.07 | 150m 1:45.02 | 200m 2:23.47 | 250m 3:01.43 | 300m 3:39.95 | 350m 4:19.04 | 400m 4:58.97 | |
27. | Thomas HICKS | 19 | Maidstone SC | | 5:06.08 | | | 371 | |
| 50m 32.60 | 100m 1:10.54 | 150m 1:49.78 | 200m 2:28.62 | 250m 3:07.86 | 300m 3:47.37 | 350m 4:27.40 | 400m 5:06.08 | |
Combined Result - Multi-Classification by British Para-Swimming Points
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | BDPoints | |
1. | Ashton PLATTS | 14 | Dover Life | 14 | 5:52.02 | | | 390 | |
| 50m 35.80 | 100m 1:18.40 | 150m - | 200m 2:51.57 | 250m - | 300m 4:23.71 | 350m 5:10.02 | 400m 5:52.02 | |